22/05/2021
Хто про що, а я вже сотий раз про свою любов до моїх туристів🙂
По-перше, вони повноцінні співавтори. Завжди. Тому кожний тур завжди різний, навіть з однаковою програмою.
Крім того, наші тури це не набір локацій, це відчуття, емоції, атмосфера. А це можна зробити тільки разом.
По-друге, як короля робить свита, так і організатора характеризують клієнти:) а в мене вони найкрутіші-селф-мейди, креативні, завзяті, розумні і дуже красиві:) пишаюся❤️
По третє, не знаю, як це виходить, але доля зводить нас настільки комфортно, що кожного разу відчуття, ніби знайомі пів життя. Новенькі вчора і сьогодні-дякую за те, що ви обрали нас, незалежно від турів я б була щаслива продовжувати знайомство:)
Ці два дні були неймовірними. Дуже різними, але обидва круті.
Тепер я офіційно беру відпустку аж на місяць:)
Прошу зрозуміти і пробачити-в мене цього не було майже 2 роки, а це вже дуже близько до катастрофи:)
Найближчі поїздки будут в кінці червня. 19.06 півторимо Білокур-Шевченко (він зараз ідеальний, релаксово-інформаційний), а 20 червня поїдемо в Чернигів і Седнєв.
Про подальші плани проінформуємо згодом:)