16/12/2025
Bye-bye 36🤝
Можна підбити підсумки ще одного прожитого року. Планів та амбіцій було багато. Але завжди є «але»)
✅Я нарешті відновила відвідування тренажерного залу (10 років перерви🫠), але роблю це не регулярно.
✅Отримала категорію D, тож тепер можу сідати за кермо автобусу, але все ще не відчуваю впевненості, тож за можливості керую в супроводі досвідченого водія.
✅Більше приділяю уваги здоров’ю та харчуванню, але не виключила з раціону алкоголю. І не збираюсь😐
✅Прочитала книжок 40, але більшість з них не несла інтелектуального навантаження 🫠
✅Відвідала 9 країн (нарешті і Італію), але хочу повернутись ще, і не раз, і без дітей, і з купою грошей, і т д…ну ви поняли
✅Протримала проєкт BusPass ще рік, реалізувала нову програму, розробила нову сувенірну продукцію, але дощовий травень та вересень наломав заробіток🤬
Далі одні «але»
- не перестала матюкатись
- не навчилась відмовляти дітям в їх «хочу»
- не прибрала хлам на балконі, але спроби були
- не почала вчити далі англійську
- не перестала сутулитись
За те, не чокнулась (але це не точно), відновила волосся, видалила 4! зуба мудрості 💪, зустріла кілька нових друзів🫶
В цілому, можна сказати, вдалий рік в наших реаліях. Дякую усім, хто був поруч, хто допоміг, хто навчив, хто підтримав і повірив.
Зустрічаю 37 впевнена в собі, з мріями та планами, в оточенні чудових світлих людей🩷